Hakkımızda

2008 yılından bugüne şirketimiz Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim hizmet vermektedir. Hurda Ankara, Hurdacı Ankara olarak amacımız Hurda olan maddeleri toplayarak, örneğin Demir Hurda, Aliminyum Hurda, Pirinç Hurda, Kablo Hurda, Nikel Hurda, Krom Hurda, Kalay Hurda Bakır Hurda, Teneke Kutu Hurdası, Hurda Piston, Hurda Radyatör, Buzdolabı Motoru Hurdası, Matbaa Hurdası, Aliminyum Tabela Hurdası, Hidrofor Pompa Hurdası yani kısacası ambalaj ve benzeri stıklsrın bir  hammadde kaynağı olarak kullanılıp doğal kanakların kullanılmasını sağlamaktadır.

Hurdalar yeniden değerlendirme imkanı olan atıklardır. Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim bu hurdaların hammaddeye dönüştürülerek tekrar üretim sürecine dahil edilmesini sağlar. 

Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim amaç Hurda Alım-Satım ile tabi kaynaklarımızın korunması, enerji tasarrufu, atık miktarını azaltarak çöp işlemlerinde kolaylık sağlamaktır. 

Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim hedef geri dönüşüm ile geleçeğe ve ekonomiye yatırım yapmakta yardımcı olmaktır.

Geri Dönüşüm ülkemizde Çevre Kanunu ve bu kanuna istinaden çıkarılan yönetmenliklerle düzenlenmektedir.

Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim, Çeçenoğlu Hurdalık Ankara olarak Hurda nın, hurdaları ayrı toplayarak, sınıflara bölerek geri dönüşüm sisteminin basamaklarını hafifletmiş oluyoruz.

Hurdacı Ankara, Çeçenoğlu Hurdacı Ankara, Hurda Ankara, Hurda Ostim sizleri Hurda hakkında daha ayrıntılı bilgilendirmek isteriz. Sorularınız veya Hurda Alım Satım da bize  0 532 374 77 40 ulaşabilirsiniz.

Powered by Bilgeweb